20 maja Międzynarodowym Dniem Badań Klinicznych

W dniu 20 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych.

To wyjątkowa okazja, aby wyrazić uznanie dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój badań klinicznych – badaczy, koordynatorów, pielęgniarek oraz pozostałych członków zespołów badawczych, a także dla pacjentów uczestniczących w badaniach klinicznych.

Badania kliniczne stanowią fundament nowoczesnej opieki zdrowotnej. To dzięki nim możliwy jest rozwój innowacyjnych i skuteczniejszych terapii oraz poprawa jakości życia pacjentów na całym świecie.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoją wiedzą, profesjonalizmem, pasją i codziennym poświęceniem wspierają rozwój medycyny! 👏